Posted by & filed under Aktuális.

Egy gyors összefoglaló a téliszünetben játszott edzőmérkőzésekről:

Partnerünk, az FC Budapest szervezett egy 4 csapatos edzőmérkőzést december 28-n a XVI-k kerületi Ikarus sportpályán. A házigazdán kívül a Dalnoki Akadémia és egy ukrán csapat (Kijevből), és persze a PSC alkotta a négyes mezőnyt. 20 perces meccseket játszottunk 7+1-es felállásban. Sajnos az első mérkőzésünkön nem ment a játék. Kicsit a “kedvtelenség” és talán a megszeppenés is hozzájárult ahhoz, hogy 7-8 gólos (nem is számoltam) vereséget szenvedett az U11-U13-as vegyes csapatunk. Olyanok is lehetősséget kaptak ezen a napon, akiket a Bozsik programban nem tudunk indítani.

A második meccsen egy gól nélküli döntetlent értünk el. Itt az ukrán csapat volt az ellenfél.

A harmadik meccsünkön már a fáradság jelei is látszottak, és sajnos itt is kikaptunk.

Összességében jó lehetőség volt az izmokat a téliszüneti pangásban átmozgatni és játszani olyan csapatok ellen, akik jelentősen nagyobb tudás birtokában állnak, mint a mi csapatunk.